Reference   

 

 Hodnoceno

 Text hodnocení

Doporučení

 Hvězdiček

21.9.2012

Příjemné, klidné prostředí. Samotný zákrok trval do 10min na obě oči, samozřejmě je třeba počítat s přípravou před operací, a určitě zajistit odvoz. Při dodržování doporučení lékaře se oči poměrně dobře hojí, první měsíc je pouze zhoršené vidění na PC, je dobré s tím počítat a nechat oči častěji odpočívat, celkově se nezatěžovat. Vše je individuální, každé oko se regeneruje jinak, ale stojí to za to. (laserová operace obě oči - doplatek v den zákroku 16 600 Kč)

Ano

4

 25.8.2012

Oční centrum jsem navštívil společně se svojí ženou a oba jsme byli mile překvapeni velmi vlídným a vstřícným přístupem ze strany pana Mudr.Pastora i jeho sestry. Vše okolo vyšetření i samotného zákroku nám bylo podrobně vysvětleno, po celou dobu panovala taková přímo domácí atmosféra, kdy se o nás neustále starala sestra Andrea. Manželka dostala nabídku být přímo u mého zákroku, takže vše sledovala z bezprostřední blízkosti. Dnes, dva dny po operaci se vše jeví v naprostém pořádku, takže rádi vzpomínáme na chvíle strávené v Očním centru a vřele doporučujeme případným dalším zájemcům, kteří by se rozhodovali zde podstoupit zákrok. (laserová operace jedno oko - doplatek v den zákroku 8300 Kč)

 Ano

 5

 4.8.2012

Velmi milý, příjemný a vstřícný přístup zaměstnanců očního centra. Zcela kladné hodnocení. Výborná cena. (laserová operace obě oči - doplatek v den zákroku 16 600 Kč)

 Ano

 

 19.11.2012

Maximální spokojenost, děkuji. (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 26.9.2012

Příjemné chování personálu, krásné prostředí (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5

 22.9.2012

Jsem opravdu velmi spokojená s přístupem jak sestry, tak pana doktora. Vše proběhlo v pořádku. Děkuji. (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5

14.9.2012 

Perfektně odvedená práce lékaře, velmi přátelský přístup zdravotní sestry. (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5

 6.8.2012

Příjemné prostředím , velmi milý zdravotnický personál, a vše Vám předem vysvětlí a s trpělivostí zodpoví veškeré Vaše dotazy. Samotný zákrok není nijak bolestivý jen modřiny se pak hojí okolo týdne. (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5

 5.8.2012

Milý přístup doktorů a sestry,děkuji (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5

 28.7.2012

Úžasný přístup a zákrok přes všechny moje obavy opravdu bezbolestný. (Plastická operace obou horních víček)

 Ano

 5