Aplikace výplňových materiálů   

V současné době velmi oblíbená a účinná metoda jak se zbavit vrásek. Principem je injekční aplikace kyseliny hyaluronové ve formě vysokoelastického gelu do kůže. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní a s přibývajícím věkem se z organismu ztrácí. Její umělá aplikace zajistí vyhlazení vrásek, hladkou a pružnou pokožku a přirozenou hydrataci.

Použití:

  • změlčení vrásek na čele
  • změlčení nosoretních rýh
  • vyhlazení drobných příčných vrásek horního rtu a zlepšení kontury horního rtu
  • zvětšení objemu rtů
  • změlčení povislých koutků rtů

 

Výplňové materiály Princess:

Výplňové materiály se aplikují tenkou jehlou do kůže. Aplikace může být mírně bolestivá, na některých více citlivých místech (např. rty) se použije znecitlivující krém nebo injekční anestézie. Po aplikaci může být v místě vpichu kůže lehce zarudlá, rty bývají oteklé. Otoky i zarudnutí do 2-5 dnů vymizí. Efekt ošetření přípravkem Princess trvá v průměru 6 – 9 měsíců, v případě aplikace do rtů přibližně 6 měsíců, avšak v některých případech může být trvání účinku kratší nebo i delší. Doplňková a udržovací ošetření pomáhají prodloužit požadovanou korekci.

Po dobu 12 hodin po zákroku se nedoporučuje používat líčidla a první týden po ošetření se vystavovat extrémním teplotám (intenzivní chlad, sauna, solárium, prudké slunce).